címeres (0 tétel)
retro étkező asztal
perzsa mintás
réz üvegasztal
gulden forint
kasmír sál
gyűrű 62
karneol fülbevaló
gion
1949 500 lei
illatgyertya
solingen bicska
borsos miklós rézkarc
kígyó bőr
tibai takáts
arany betű
népi kerámia tányér
antik button fülbevaló
zsolnay díszkancsó
fazekasság
fém kakas
steffek albin
iparművész lány
galambos lány
ezüst fűszeres kanál
vászon fazék