zár (34 tétel)
Feltöltve: 2024. ápr. 15. 17:36
9.900 HUF
27.38 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 14. 12:59
19.800 HUF
54.76 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 14. 12:52
8.000 HUF
22.13 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 13. 07:55
7.000 HUF
19.36 USD
Feltöltve: 2024. febr. 27. 19:46
95.000 HUF
262.75 USD
Feltöltve: 2024. febr. 20. 13:56
4.000 HUF
11.06 USD
Feltöltve: 2024. jan. 15. 11:48
25.000 HUF
69.14 USD
Feltöltve: 2023. dec. 24. 12:00
3.000 HUF
8.30 USD
Feltöltve: 2023. okt. 24. 12:19
13.990 HUF
38.69 USD
Nagy méretű kovácsoltvas zár, börtönajtó zár, présház ajtó zár, 19. sz. második feléről, kulcs nélkü
19.990 HUF
55.29 USD
Feltöltve: 2023. okt. 23. 12:25
9.990 HUF
27.63 USD
Zár kisebb méretű, kovácsolt darab, nem kulcsos, hanem csak egy retesz, tehát egy régi kilincses zár
11.990 HUF
33.16 USD
miniatúrák
mozsár vas
ezüst süteményes villa
asztali ingás óra
urszinyi
herendi madonna matyó
láng imre
vadász porcelán
bismarck
nádasdy
lovarda
kávéscsészék
ezüst desszertes
hollóházi agár
zsolnay pár
lópatkó
kórusz rézkarc
ezüst szipka
krajcsirovics
borbás tibor
egyszálas váza
lisztes lapát
gutaházi
mid century csillár
lehajtható asztal