régi ruha (1 tétel)
lógós tányér
vitrázsfüggöny horgolt antik
csald
ricoh karóra
5 rubel 1997
csók istván rézkarcok
zsolnay rózsásak
arat
brázay sósborszesz
levélnehezékek
glass design
fésülködő asztal éjjeli szekrényekkel
ghom selyem szőnyeg
24 karátos aranyozott bankjegy
farkasházy jenő
r��z figura
viktória mintás herendi kagyló kínáló
1 peng 1941
kékkő
karácsonyfadísz kicsi
ment��s
péter levi
gyertyaolt
bodrogkeresztúri katicás kislány ritka
magyar bélyeg sor