ón (1 tétel)
sérült kerámia
állítható ezüst gyűrű
vadász tányér
kovácsolt kés
ezüst angyal medál
14k arany medál
motor lámpa
aluminium kerti
vas gereben
mozaik kép
madártoll
fotó keretben
construction
herendi teáscsészék
konyha mérleg
szmrecsányi
varrógép pfaff
szív gyűrű
anchor
fémtalpas
szőlőmosó
alföldi porcelán kompótos
parfüm rochas
csepeli
szódásüveg debrecen