levendula (1 tétel)
erdőbénye
kínai komód
lady hamilton
ghom
a kis herceg
herendi turulmadár
cápafog
utazós óra
lovashintó
fésülködő szekrény
bevásárló táska
cukortartó doboz
borsfay lámpa
hollóházi piroska és a farkas
réz alátét
olaj vászon festmény
mira
zsolnay nipp
hunnia
zsolnay rózsás étkészlet
szőttes függöny
beranek
intarziás asztalka
különleges csésze
rené magritte