antik fa (32 tétel)
Feltöltve: 2024. márc. 13. 14:10
1.500 HUF
4.17 USD
Feltöltve: 2023. nov. 30. 02:00
3.000 HUF
8.33 USD
Feltöltve: 2023. jún. 07. 09:21
4.500 HUF
12.50 USD
Összecsukható fából faragott,pirosra festett,törölköző (v.konyharuh) tartó./mai konyhák antik dísze/
4.600 HUF
12.78 USD
Feltöltve: 2023. okt. 03. 13:37
7.000 HUF
19.45 USD
Feltöltve: 2024. jan. 28. 12:55
7.300 HUF
20.28 USD
Feltöltve: 2024. jan. 14. 12:05
9.000 HUF
25.00 USD
Feltöltve: 2023. nov. 14. 08:01
12.000 HUF
33.34 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 19. 08:09
12.000 HUF
33.34 USD
Antik fekete-arany fa keretes, üvegezett,réz füles, tálca - kézi hímzett betéttel ,jelzett "Blondel"
13.500 HUF
37.51 USD
Feltöltve: 2024. márc. 18. 22:56
13.900 HUF
38.62 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 08. 22:28
15.000 HUF
41.67 USD
Feltöltve: 2024. márc. 03. 22:34
46.000 HUF
127.80 USD
Feltöltve: 2023. szept. 13. 12:05
98.000 HUF
272.27 USD
geróts sándor
barokk keretes tükör
meszes tóth gyula
1986 500 forint
szász endre cukortartó
zsolnay gazder antal
karácsonyi reggeliző készlet
toledói ékszer
piri mintás
mail art
régiségek könyv
antik réz ló
régi casio óra
ültetőkártya
karácsonyfa dísze
alföldi porcelán tulipános
életem picassoval
férfi karóra 70
cefalu
kristály karácsonyfadísz
1965 kártyanaptár
eozin csikó
hertay mária rézkarc
csoki mikulás
ruha l