rezes (20 tétel)
Feltöltve: 2024. máj. 11. 10:06
25.000 HUF
70.11 USD
Antik fekete-arany fa keretes, üvegezett,réz füles, tálca - kézi hímzett betéttel ,jelzett "Blondel"
13.500 HUF
37.86 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 14. 10:57
12.500 HUF
35.06 USD
Feltöltve: 2024. márc. 01. 23:25
4.200 HUF
11.78 USD
Feltöltve: 2023. dec. 08. 00:04
16.000 HUF
44.87 USD
Feltöltve: 2023. szept. 11. 16:01
12.000 HUF
33.65 USD
furnér
wilhelm schiller
fa fülbevaló
régiségek enciklopédiája
dralle
tempus fugit
kronométer
deák bill
zsolnay vadrózsa
vajnovszky
réz mennyezeti
agyag váza
jobbágyi
misa maci
salgótarjáni
macskás tányér
thun angyal
gyűrűpárna
gránát köves fülbevaló
dianás ezüst
15 krajcár
királyi vár
verebics
szivárvány
német birodalmi márka