gyöngy (0 tétel)
halkés
2 fillér 1940
horthy jelvény
komiszár
herendi virág
hollóházi butélia
zsolnay alátét
simó ágoston
würtz ádám rézkarc
müzlis tál
frigyes
royal írógép
csont medál
aranyozott óra
gyémánt zafír
díszüveg
lámpagyári
zsolnay art deco váza
emeletes kínáló
kínai tea
wenckheim
lovát fékező
réz öngyújtó
szenteltvíz
wosztok