quist (0 tétel)
pernye
10 korona replika
afgán lápisz
zsolnay pillangó mintás kompótos készlet
seltmann fehér porcelán
budai ferentz
alkalmi két részes
asztali ra
petőfi 7500 ft
500 peng 1945
üveg virág dísz
alföldi virágmintás tálca
dagaszt�
komfort melltartó
merőkanál jelzett
hollóházi porcelán scarbantia mintás
mauthe fali��ra
60db szalvéta
traditional
restaurált darab
200 forintos fc
4506835
szalon ra
utaz
retro ra