szappantartó (1 tétel)
színezett rézkarc
aquincumi madár
joystick
biedermeier üveg
robot
vas ágy
jegesmedve
stelázsi
órasúly
konek
üveg tégely
vitrinek
riasztó pisztoly
ezüst köves fülbevaló
gránit kínáló
fényképezőgépek
aranyozott tükör
avo
hosszú fülbevaló
fogvájó tartó
5 pengő 1928
antik szekrény
magyar nemzet története
iparművészeti nyaklánc
zsolnay vadkan