Porcelán (5 tétel)
Feltöltve: 2024. máj. 06. 17:17
1.950 HUF
5.49 USD
Antik régi porcelán esernyő tartó vagy gyógyszertári tégely vagy cukrászati jelzett Baucher - Weiden
15.000 HUF
42.23 USD
Feltöltve: 2023. aug. 18. 21:48
11.490 HUF
32.35 USD
porcelán balerina
gamma öngyújtó
mózeskosár
rajz
réz bútor
ziffer sándor
körösfői
bolgár józsef
art deco falilámpa
hajdúböszörmény
szőrmebunda
vállap
mária terézia
ceruza
tóth sándor
kunffy lajos
simson
kakukkos óra
aranyozott csésze
udvary pál
judaica
kerámia cica
zsolnay fűszertartó
dombormű
üveg kehely