gyalu (20 tétel)
A kategóriarendszer bővítésén dolgozunk. A(z) "Iparos szerszámok, kellékek" kategória a jövőben már nem lesz elérhető, a hasonló termékeket a(z) "Otthon, háztartás kellékei » Szerszám, munkaeszköz" kategóriában találja.
Feltöltve: 2023. okt. 05. 07:12
2.900 HUF
8.15 USD
Feltöltve: 2023. szept. 27. 19:35
11.000 HUF
30.91 USD
Feltöltve: 2023. szept. 05. 18:45
19.900 HUF
55.92 USD
Feltöltve: 2023. szept. 05. 08:58
6.000 HUF
16.86 USD
Feltöltve: 2023. aug. 15. 06:27
16.000 HUF
44.96 USD
10 db antik szerszám, Antik kovácsoltvas szekerce - jelzett, számozott gyalu,véső, reszelők jó állap
13.000 HUF
36.53 USD
gumimacik
fehérarany porcelán
olasz táj
szoborlámpa
holland gulden
olasz bélyeg
zappler
ikea komód
komód tükörrel
öblös bögre
10 para
máltai lovagrend
madaras festmény
miklós istván
szobor fekete
üveg jézus
lettország
varga rézkarc
luna
exclusive
cica simogató
ördögh lászló
vas tál
viktória csésze
reklám bögre