csipke ruha (1 tétel)
ezüst ékszer kővel
kubista festmény budapest
rózsakvarc nyakék
alföldi virágmintás tál
vitrosax
koppint�
kártyanaptár 1968
zár zárszerkezet
frantisek peceny
kikelet
révész rézkarc
kávéskészlet dobozában
mh hímzett
vintage kölni üveg uvegparfum
zsolnay eozin bika bölény
ajka kristály poharak
gömbváza lila
jelzett ker��mia
porcelán kockás bögre
markol�
iparművész sál
füles köretes tál
napsárga gránit
kopogtat
fali��ra holland