francia (4 tétel)
Lejárat: 2 nap 20 óra0 licit
4.000 HUF
4.000 HUF
3.500 HUF
9.72 USD
magas festmény
hollóházi artdeco cica
húsvét szigeteki
fali lamp
könyvek fábry
nicaraguai
herendi bécsi rózsa vrh
simon m veronika festmény
kézzelfestett csésze
200 forint 2023
piros köves bizsu fülbevaló
rézkarc paraszt
frantisek peceny
buborékos tál
harckocsiz�
oszlopos ra
sulina
furnérozott fa doboz
art deco unterweissbach porcelán női figura szignált kürt steiner
porcelán kúrapohár
békés képeslap
zsolnay pillangó mintás porcelán
pengő tervezet
10 peng 1944
herendi porcelán hbc