kerámia szobor (3 tétel)
Lejárat: 5 nap 7 óra0 licit
7.500 HUF
7.500 HUF
3.500 HUF
9.83 USD
3 az egyben! Kis kávé kiöntő aranyozott szegéllyel, 2 db Kínai csésze, Mária a kisdeddel kerámia.fig
Eladva: 2024. febr. 21. 15:061 licit
vegyesekszer
észak korea unc
ezüst tárgyak 13 lat
emlék negyed dolláros
régi üveg tej
kar órák omega
orosz porcelánfigura
skrdlovice frantisek vizner
vitorlás a vízen
épületek ii
kakukkos�ra
ulrica hydman vallien
hosszított póló
dr márta
ezüst 3000 forintos
kotyog
német katonai bicska
szeryng
5 rubel 1997
jelzett ker��mia
papilio
ásvány hamus
fülbevaló türkiz korallal kézműves ezüst
utazó szentek
antik vasal