nagy váza (14 tétel)
Lejárat: 5 nap 2 óra0 licit
32.000 HUF
90.15 USD
Eladva: 2024. máj. 12. 20:1654 licit
Eladva: 2024. máj. 01. 17:041 licit
Zsolnay virágos,és lepkés nagy váza,27 cm,,Bolti ú,j 18 karátos arannyal aranyozva,minimál ár nélkül
Eladva: 2024. ápr. 10. 20:1640 licit
Eladva: 2024. ápr. 04. 14:061 licit
Eladva: 2024. márc. 16. 20:1067 licit
Eladva: 2024. márc. 05. 20:2749 licit
Eladva: 2024. márc. 04. 20:1833 licit
Eladva: 2024. febr. 25. 20:3451 licit
italkínáló
colditz porcelán
szandál 38
kt
mini kaspó
fűszertartó polcos
szalkai mária
vászon fazék
női köntös
dóra istván
asztalka réz
carousel
kristály borospohár
pöttyös zsolnay kancsó
1843
csakra gyűrű
tücsök és a hangya
reggeliző trió
japán óra
iparművész lány
sándorfalvi sándor
fenyőfatalp
igazgyöngy arany
tojásfőző porcelán
osaka