porcelán figura szobor (21 tétel)
Lejárat: 6 nap 14 óra0 licit
1 HUF
0.00 USD
Lejárat: 6 nap 14 óra0 licit
1 HUF
0.00 USD
Lejárat: 6 nap 14 óra1 licit
1 HUF
0.00 USD
Lejárat: 6 nap 9 óra0 licit
3.000 HUF
3.000 HUF
2.400 HUF
6.78 USD
Lejárat: 8 nap 15 óra0 licit
1 HUF
0.00 USD
Lejárat: 6 nap 3 óra0 licit
7.500 HUF
7.500 HUF
3.500 HUF
9.89 USD
Ritka Royal Dux Csehszlovák jelzett Konigová Vándorló fiú porcelán figura hibátlan állapotban 15,5cm
1 HUF
0.00 USD
Lejárat: 4 nap 14 óra7 licit
2.501 HUF
7.06 USD
Lejárat: 4 nap 14 óra4 licit
1.001 HUF
2.83 USD
Lejárat: 2 nap 14 óra1 licit
1 HUF
0.00 USD
Lejárat: 1 nap 14 óra0 licit
1 HUF
0.00 USD
Lejárat: 1 nap 14 óra0 licit
1 HUF
0.00 USD
Lejárat: 1 nap 14 óra2 licit
301 HUF
0.85 USD
Lejárat: 9 óra 4 perc0 licit
2.200 HUF
6.21 USD
Lejárat: 6 nap 15 óra0 licit
5.990 HUF
16.92 USD
Lejárat: 6 nap 4 óra0 licit
1 HUF
0.00 USD
tükrös tálca
heintz henrik
alt strassburg
mécsestartó kerámia
art deco ezüst
zsolnay lapostányér
imaszőnyeg
magyar néprajz
ezüst fülbevaló hosszú
tóth lászló
restaurált
bányász lámpa
pillangós
kutya persely
fémtábla
zsolnay csellós
herendi majolika
kerámia zsűrizett
nagy vilmos
ón fedeles korsó
játék autó
káldor aurél
balla attila
2 forint 1946
malomkő