régiségek (19 tétel)
Lejárat: 9 nap 14 óra0 licit
5.500 HUF
15.54 USD
SLAGGENWALD EXTRA porcelán Aranyozott szervíz tálaló készlet 7 db hibátlan gyönyörűség! Régi értékes
45.001 HUF
45.001 HUF
45.000 HUF
127.13 USD
Lejárat: 4 nap 0 óra0 licit
1 HUF
0.00 USD
Lejárat: 3 nap 0 óra6 licit
1.201 HUF
3.39 USD
Lejárat: 3 nap 0 óra3 licit
1.313 HUF
3.71 USD
Lejárat: 2 nap 1 óra0 licit
1 HUF
0.00 USD
Lejárat: 2 nap 0 óra3 licit
601 HUF
1.70 USD
Lejárat: 7 nap 3 óra0 licit
1.501 HUF
1.501 HUF
1.500 HUF
4.24 USD
Lejárat: 7 nap 1 óra0 licit
5.990 HUF
16.92 USD
Lejárat: 1 nap 1 óra0 licit
1.000 HUF
2.83 USD
ii erzsébet királynő
nagy károly
fülbevaló ékszer
bőr retikül
ékszertartó kéz
fahasáb tartó
kölni parfüm
indián ékszer
hántolt kristály
alföldi tölcsérvirágos
milói
ivószaru
1756
állomásóra
görgényi tamás
régi falitányér
szécsi andrás
wolford
zsolnay tányér mély
peterson
madaras falikép
lapracsiszolt
vajnai
intarziás tálca
mkiss