1946 10 (0 tétel)
porcelán csillár
herendi harmonikás
neobarokk intarziás
varga miklós
kávéskészletek
püspök
fehér korall
rekeszzománc váza
lorus
jugoszlávia
mogyoró
redőnyös szekrény
alpina
aranyozott porcelán
leopárd szobor
horog
udvary dezső
férfi arany óra
zsolnay alapmáz
mesemintás porcelán
op art
cégér
éjjeliedény
konyhai asztal
porcelán oroszlán