delft csempe (4 tétel)
Feltöltve: 2024. márc. 28. 15:17
13.000 HUF
36.74 USD
Feltöltve: 2024. jan. 20. 17:53
12.000 HUF
33.91 USD
12.000 HUF
33.91 USD
barett sapka jelvény
régiüveg
1 krajcár kb
desimone
csipkés karácsonyfadísz
3818382
antikbudapest
4066966
zsolnay nagy pillangós váza
bem józsef
magyar festők sor
fémkeretes kínáló
halászok rézkarc
gyönyörű ülőgarnitúra
üveg darab
1966 kártyanaptár
régi vászon festmény
máriaradna
kalocsai mintás függöny
kakasos festmény
nagyméretű zsolnay kaspó
türkmén tekke szőnyeg
női blúz hímzett
herendi viktória mintás körmös
farsang kaspó