dresser (2 tétel)
100 forint 1995
somogyi jános
tökgyalu
zsolnay régi tányér
art deco mennyezeti lámpa
vászon terítő
hasas csupor
porcelán madarak
100 lei
réztálca
himalája
orosz ikon
iványi grünwald béla
kaméleon
döbrentey
rozsda
queen anne
páll mall
neoreneszánsz szék
17 század
benzineskanna
arató korsó
mona lisa
mária terézia krajcár
orosz alpakka