w a a co (2 tétel)
vanneki alföldi
zsolnay gyárban
bercelé
bat 158
porcelán pótlásnak
afgán lápisz
tart
haját fonó lány
forma és tartalom
jaquet girard geneve
éjszakai festmény
képeslap sárospatak
miniatűr férfi portré
biedermeier kihúzható
farkasházy jenő
alt wien tej kiöntő
csók istván rézkarcok
gyöngyház berakásos ezüst karkötő
dm
philips wouwerman
türkizkék üveg váza
csepelművek
24 karátos aranyozott bankjegy
így elt kőrösi csoma sándor
lajos korabeli szekrény