1995 (5 tétel)
Feltöltve: 2023. okt. 10. 17:35
12.000 HUF
33.30 USD
Feltöltve: 2024. máj. 05. 08:12
3.000 HUF
8.33 USD
eames szék
iparművész szőnyeg
versenyló
élesdy rézkarc
akt férfi bronz
muránói kakas
zsolnay piroska
madaras falikép
szerencsehozó elefánt
porcelán süteményes tálca
torma imre
berlini fal
selyem fonal
ribot
vintage állólámpa
piaci jelenet
üvegszobor jelzett
lenkey zoltán
birodalmi tányér
üveggyár
szabó ágnes
schöpflin
zsolnay kislány virággal
francia étkészlet
roberto cavalli