art deco porcel��n (1 tétel)
Feltöltve: 2024. febr. 28. 09:30
12.000 HUF
33.78 USD
éjjelilámpa
aranyozott ezüst karkötő
lovas szobor
zsebóra tartó doboz
imre istván
fali kulcstartó
gazder
ezüst óralánc
ezüst fülbevaló markazit
török jános váza
art deco keret
dobos lajos
hildegard
lámy
muszlin
hollóházi kutyás nő
tiszalök
festett komód
páll mall
17 század
dilinkó gábor
ifj keleti jenő
talpas üveg
berencsi
ceruzafaragó