hölgy (12 tétel)
Eladva: 2024. márc. 31. 15:1912 licit
Észak- Korea - (KNDK) igazi ritkaság. 2 hölgy porcelán szobor, dobbal és legyezővel. Jelzett kézi fe
Eladva: 2024. ápr. 02. 15:531 licit
Eladva: 2024. ápr. 04. 13:202 licit
Eladva: 2024. ápr. 04. 13:4713 licit
Eladva: 2024. máj. 04. 20:1527 licit
óraszámlap
bicske
aranyozott keret
jakab eszter
antik gyertyatartó
orosz evőeszköz
zsolnay szendvicsestál
trencsén
coco chanel
virág festmény
fillér lot
art deco székek
játék puska
nyilassy
1955
zsolnay eozin tál
életkép
antik karácsonyfadísz
póka györgy
lámpagyári
fehér terítő
artdeco fotel
erika mintás
indamintás
luch