herendi csung vert (1 tétel)
foci 1990
sznyegurocska
zöld rózsás porcelán
réz szecessziós képkeret
rézkarc halász
fehér damaszt asztalterítő
petróleum lámpa bázis
pál antik
art deco sérült
solomko
20 peng
régi trafó
régi jelzett falitányér
téli festmények
húsvéti fémdoboz
eozin üveg
bavaria feinsilber dekor
kornai
arany bogyó
easter
rispal
alexander oláh
kulm
oris óra
tv láb