hungexpo (2 tétel)
fehér szószos
kerámia tyúk
bril
tűzkő
gyümölcsös herendi
k csíkos antónia
reggeli
teljes év
gallé tibor
hollóházi erikamintás
rücskös váza
dámszarvas
rolós íróasztal
matrioska baba
húsbárd
nomád szőnyeg
orosz készlet
aranyozott evőeszköz
zsákvászon
zsolnay rózsás étkészlet
ónémet könyvespolc
kristály kehely
rusztikus komód
őzek
ipm