replika (0 tétel)
neobarokk intarziás
bagoly aquincum
goebel nyuszi
vágó
savanyító edény
akt rézkarc
kerámia gyertyatartó
klimó istván
pajzs
bárca
eton mintás
ónémet éjjeli
steyr
5 forint 1983
fegyverek
tolómérő
szaru kürt
foncsorozott
keleti ezüstözött
ezüst csavart
jávor pál
irat
olasz lámpa
alföldi rózsás
zománcozott bögre