színházi (3 tétel)
Antik pocelelàn lány figura Barokk rokokó stílusú, Dekoráció Film Színház kellék, restaurálás. Royal
8.000 HUF
22.10 USD
ART DECO DEKO PORCELÁN DÍSZTÁNYÉR ZENÉSZ SZÍNÉSZET SZÍNHÁZ GITÁR ELŐAES MŰVÉSZETI ALKOTÁS RENDKÍVÜLI
14.800 HUF
40.89 USD
lenvászon
eljegyzési gyűrű
tamás ervin
ajkai kristály
számolócédula
régi tábla
pállya celesztin
farkas lajos
bavaria csésze
kerti pad
mohy
szűcs imre
kis komód
iparművészeti nyaklánc
ak
gschwindt
retro fülbevaló
korall nyaklánc
tigris porcelán
női sapka
arsenal
lomonosov porcelán
gaál józsef
óra slava
kőműves