hungary (2 tétel)
Alföldi porcelán - Northland Fine China Serenade Hungary - Art Deco piros mintás porcelán mélytányér
Eladva: 2024. ápr. 08. 09:00
dúsan aranyozott
tibi
karsch manfred
fa buddha
eskulits
certina karóra
gyűrű antik fehérarany
róbert
dukai
gábor zsazsa
fülke
szalmás mackó
xvii század
könyves polc
black sabbath
színes üveg váza
szűz anya
szent istván ezüst
midgard
sor reklám
klopfoló
üveg tálaló
gyertyatartó nagel
ikarus busz
antik fa doboz