festett (22 tétel)
Feltöltve: 2024. máj. 11. 13:35
2.500 HUF
7.02 USD
Feltöltve: 2024. máj. 07. 12:05
5.500 HUF
15.45 USD
Feltöltve: 2024. máj. 01. 17:30
11.990 HUF
33.68 USD
Feltöltve: 2024. máj. 01. 13:10
2.000 HUF
5.62 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 26. 13:12
5.000 HUF
14.04 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 25. 08:31
10.800 HUF
30.34 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 24. 20:25
3.500 HUF
9.83 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 14. 12:27
5.000 HUF
14.04 USD
Feltöltve: 2024. márc. 19. 05:03
2.500 HUF
7.02 USD
Feltöltve: 2024. márc. 09. 18:38
14.000 HUF
39.33 USD
Nagyméretű alföldi porcelán süteményes tál. Jelzett, hibátlan, festett, aranyozott díszítéssel. Átm.
4.000 HUF
11.24 USD
Feltöltve: 2024. febr. 17. 09:12
4.000 HUF
11.24 USD
4.000 HUF
11.24 USD
Feltöltve: 2024. jan. 05. 14:15
2.900 HUF
8.15 USD
Feltöltve: 2023. nov. 02. 16:23
2.200 HUF
6.18 USD
babatakaró
repesztett üveg váza
törvények
sulytás
filmtechnika
magyar bélyeggyűjtemény
latinovits zoltán
szandál 38
trojka
herendi magyaros
üveg butella
8 db szék
kézműves ezüst gyűrű
antik fiókos komód
vasal
orosz bross
természetes rubin
niue
szecessziós kistálaló
antik tükör ezüst
vörösréz bogrács
kígyó bőr
hollóházi fácán
liturgikus
kahla mese tányér