nemes (0 tétel)
viktoriánus porcelán
fehér margit tűzzománc képei
régi vászon festmény
tamás szekszárd
cefalu
art deco kerámia lámpa
kínai lakk falikép
ezüstözött pipere
alföldi sárga zöld
német oroszlánfejes kaspó
az égig erő fa
sérült asztal
hollóházi hadik huszár
colditz mese
szemet gyönyörködtető
győr 750
porcelán szőlő
1962 augusztus
ékszer vitrin
kicsi tányér
retro karácsonyfadísz óra
kispoharak
kismotor és gépgyár
karácsonyfadísz űrhajó
hungarhotels