tálas lány (6 tétel)
Feltöltve: 2024. máj. 01. 19:43
30.000 HUF
82.97 USD
Feltöltve: 2024. febr. 21. 07:03
48.000 HUF
132.76 USD
Jelzett Aquincum porcelán figura szobor aquazur lány tállal hibátlan ritka gyűjtői Ősz Szabó Antónia
25.000 HUF
69.14 USD
Feltöltve: 2023. szept. 03. 06:30
21.000 HUF
58.08 USD
antik rézkarc
fiók fogantyú
edit
textil szalvéta
zongoraláb
lonkay
molnár kálmán
poulsen
hollóházi tálaló
nádai tibor
fém tolltartó
guernsey
savoy
mondia
láda vintage
zsolnay jancsi és juliska
mp38
ellensúlyos lámpa
swierkiewicz róbert
talpas asztalközép
kék terítő
meisseni sárkány
retro üvegbúra
porcelán majom
bordó kristály pohár