nagy váza (1 tétel)
belize
zsolnay nagy bögre
vasutas sapka
szecessziós karosszék
szilvásy margit
cseppkő
aranyozott evőeszköz
pazonyi
kecskés
endrő
németország
poharak
antik metszet
kelengyés láda
zdekauer
búvár zsebkönyvek
1980 2 forint
vas korlát
fésülködő szekrény
zsákvászon
üveg kompótos
rusz lívia
lipicai
zöld kő
formatervezett