angol porcelánok (1 tétel)
régi japán fametszet
fa réz ékszerdoboz
antik medál nyaklánc
vadász kínáló
300 láda
lebeg
rézkarc paraszt
klasszicista francia kanapé
vésett óra
kommunista plakátok
laura biagiotti napszemüveg
hollóházi szász endre adria
tz
falira
régi orosz alvós baba
oktat�
zsolnay arat
ón francia
antik szekrény restaurált
15 peng
ritka alföldi bögrék
antik kék köves bross
vitrines fiókos szekrény
aranyra
paraszt ra