fűszer tartó (2 tétel)
agancsnyelű
szabadságharcz
katonai zsebóra
belánszky
pavoni
miniatűrök
altiszti
csillár lánc
kanál német
ezüst kézműves
vadász szék
szocialista hazáért
alexander mcqueen
cseh készlet
husky
parfümös üvegek
jelzett üveg
achát szelet
felvidéki emlékérem
nyomozó
restaurálandó
zsolnay büszt
tappancs
színész képeslap
lapis fülbevaló