dresser (2 tétel)
kék függöny
bermuda
kalotaszegi mellény
rózsaszín párduc
antik utazó óra
kiskunmajsa
szent teréz
kovácsoltvas lakat
tonala
király szobor
szobor fekete
royal dux szarvas
korall ékszer
ezüst 5 pengős
kék csempe
bross jelzett
antik öngyújtó
favágó fiú
rimanóczy
agárfejes
kerámia teás
rafia
gedeon zoltán
intarziás kisasztal
acsády