fonott kosár (11 tétel)
Régi fehér mázas fonott füles porcelán kosárka keleties kék arany virág mintás különleges forma nipp
2.200 HUF
6.04 USD
Feltöltve: 2024. márc. 23. 06:45
1.800 HUF
4.94 USD
Feltöltve: 2024. márc. 02. 21:29
3.000 HUF
8.23 USD
Feltöltve: 2023. nov. 27. 02:00
3.200 HUF
8.78 USD
banglades unc
ezüst ékszer 925 sterling
zsorzsett ruha
merőkanál jelzett
kézműves egyedi maci
karra
bodrogkeresztúri katicás kislány ritka
kagyló berakásos ékszer
reichenbach porcelán váza
kovács margit pár
vaszil gabriella
antik játék busz
ón fali képek
ezüst gyertyatartó bécsi rózsás
bécsi páncélos lovagszobor
antik fa díszek
képcsarnokos tihany
hadihajók
sterling ezüst rózsalánc
neobarokk komódok
fényseregély herendi
petőfi 200ft
díszpárnahuzat keresztszemes
rézkarc paraszt
selyem tartalmú