porcelain (20 tétel)
18. századi Dán Royal Copenhagen Teatartó / 18th century Royal Copenhagen Danish Porcelain Tea Caddy
250.000 HUF
688.59 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 19. 21:01
45.000 HUF
123.95 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 11. 06:35
10.000 HUF
27.54 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 05. 20:24
3.500 HUF
9.64 USD
Feltöltve: 2024. márc. 03. 09:05
6.000 HUF
16.53 USD
Feltöltve: 2024. febr. 22. 13:10
6.000 HUF
16.53 USD
Feltöltve: 2024. febr. 04. 11:11
7.000 HUF
19.28 USD
Feltöltve: 2024. jan. 26. 11:48
4.800 HUF
13.22 USD
Feltöltve: 2024. jan. 01. 16:58
3.000 HUF
8.26 USD
Feltöltve: 2023. dec. 22. 15:08
3.500 HUF
9.64 USD
Feltöltve: 2023. dec. 16. 16:34
6.500 HUF
17.90 USD
Feltöltve: 2023. dec. 09. 14:26
1.800 HUF
4.96 USD
Feltöltve: 2023. dec. 07. 17:10
1.500 HUF
4.13 USD
Feltöltve: 2023. dec. 02. 08:06
7.100 HUF
19.56 USD
Feltöltve: 2023. szept. 27. 00:19
6.000 HUF
16.53 USD
alföldi sárga csíkos
telefon központ
kék zafír arany
zsolnay nagy pillangós váza
zsolnay eozin füles váza
szánthómária
art deco sérült
200 ft 2006
ezüst karkötő zsuzsu
kart
liss
gruen karóra
dybisewszky
topáz kövekkel
dezső miklós
fiatal
eugene
női alkalmi
ajka kristály dekantáló
csizmadia margit kerámia
külföldi bankjegyek
kártyanaptár 1960
férfi 14 karátos
üveg tetővel
perla gyöngy