Kávéfőző (2 tétel)
Óriási kávéházi, art deco, torony kávéfőző a monarchiabeli Thun Klösterle gyártótól,korai XX. század
99.000 HUF
276.41 USD
Feltöltve: 2023. nov. 22. 09:57
1.150 HUF
3.21 USD
wertheimer
kovács fújtató
galambász
kossuth 5
ezüst fényképtartó medál
kender vászon
marshall
gyufa gyűjtő
szekrény sor
giccs
csépa
angol porcelán kanna
menza minta
sziklai lajos
dvorák
1920 korona
szakácskönyvtartó
karácsonyi kínáló
zsolnay pipacsos bögre
hollóházi doboz
galambot etető lány
hunyady gábor
herendi vh mintás
tv torony
masszírozó