Kislány (3 tétel)
ezüst kiskés
szalma angyal
ezüst bögre
lótuszvirágos
zlatokov
női tunika
alföldi porcelán menza minta
népi jelenetes
ezüst pezsgő
faddi förstner
halálos iramban
alföldi kék magyaros tányér
boríték tartó
hímzett vászon terítő
vajdahunyadvár
dunagőzhajózási
alföldi makkos
dali rézkarc
faragott lakk
bálint ildikó
építményes íróasztal
gübelin
piko trafó
reflexes
természetbarát