carl knoll (14 tétel)
*Carlsbad porcelán étkészlet elemek,Carl Knoll Carlsbad virágmintás-matrica dekorral, XX. szd első f
60.000 HUF
166.72 USD
Feltöltve: 2023. nov. 18. 17:42
14.990 HUF
41.65 USD
Feltöltve: 2023. nov. 18. 18:11
14.990 HUF
41.65 USD
Feltöltve: 2023. nov. 18. 17:36
14.990 HUF
41.65 USD
Feltöltve: 2023. nov. 18. 17:38
14.990 HUF
41.65 USD
Feltöltve: 2023. dec. 07. 18:24
6.500 HUF
18.06 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 05. 09:33
2.490 HUF
6.92 USD
KARLSBAD CARL KNOLL monogrammal,kézzel festett virág mintás,ezüst klasszicista szegély mintás tányér
2.490 HUF
6.92 USD
Feltöltve: Tegnap, 12:37
1.000 HUF
2.78 USD
műanyag karácsonyfa
majo
200 forintos 2005
szöveges falvédő
külföldi bankjegyek
kocsma szék
márka reklám
simon folyópart
altrochlau
gorka jelzett
tv rakéta
üzbég som
aranyozott tányérok
liss
bécsi fazon
zsolnay búzavirág nagy váza
laborcz flóra
alföldi dáliás
festmények portrék
katona jenő
szecessziós hölgy
sétáló petróleum lámpa
kínai pipa
mirka627
500pengő 1945