tároló (20 tétel)
Feltöltve: 2024. ápr. 30. 07:55
4.000 HUF
11.02 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 15. 09:47
20.990 HUF
57.83 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 14. 10:11
15.500 HUF
42.70 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 13. 06:44
32.000 HUF
88.16 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 10. 09:36
39.000 HUF
107.45 USD
Feltöltve: 2024. jan. 31. 10:15
12.000 HUF
33.06 USD
Feltöltve: 2024. jan. 10. 06:47
12.000 HUF
33.06 USD
Porcelán tároló edény,műanyag tetővel. Az edény sérülésmentes,de a tető ragasztott. 16x12 cm holland
3.000 HUF
8.27 USD
Feltöltve: 2023. nov. 23. 18:30
9.900 HUF
27.28 USD
Feltöltve: 2023. nov. 09. 08:57
7.960 HUF
21.93 USD
Különleges formájú, antik kobaltkék mázas porcelán tartó tároló bonbonier cukortartó aranyozott fogó
5.000 HUF
13.78 USD
Feltöltve: 2023. aug. 01. 07:46
1.500 HUF
4.13 USD