tea (2 tétel)
18. századi Dán Royal Copenhagen Teatartó / 18th century Royal Copenhagen Danish Porcelain Tea Caddy
250.000 HUF
691.34 USD
Feltöltve: 2023. dec. 10. 07:22
12.000 HUF
33.18 USD
orient
20 korona 1913
basch andor
púdertartó
herendi szőlő
intarziás asztal
felújított
fagyis
pléh doboz
zsolnay ökörvér
nestle
antik teás
herendi gyertyatartó
ruhák
drasche macska
rókás
zsolnay ritka
schmidt egon
bvlgari gyűrű
giczy
komlós elefánt
kályha csempe
karika gyűrű
rézüst
révai nagylexikon