gránit (2 tétel)
vizipók csodapók
yuan
gránit akt
kültéri asztal
korn
marczell györgy
hangjegy
bavaria schirnding
olaj vászon
jelzett fa
karkötő műanyag
révay lexikon
aml
ezüst fácán
milo
madaras szőnyeg
kávéházi újságtartó
billencs
alföldi ritka
vásárhelyi kováts tibor
karl anton
madeira blúz
borostyán váza
pócs
1932 50pengő