herendi csontos tányér (14 tétel)
Feltöltve: 2024. máj. 09. 21:37
14.900 HUF
41.94 USD
hecsedli mintás kávés
karácsonyfadísz pingvin
michael powolny
hollóházi hortenzia mintás porcelán
bánfi festmény
herendi szecessziós
design polc
eozin szenteltvíztartó
lüsztermázas váza
sárkányos tükör
meisseni sárkányos
hímzett vászon terítő
corvett
mulatós pár
hajnalka teás
zsolnay várdeák
retro csokoládé
karácsonyfadísz eper
réz nyél
varrós készlet
herendi fehérarany étkészlet
alföldi tölgy
szegedi csaba
egér rézkarc
kostabi