barokk szobor (0 tétel)
barasits
2 pengő 1933
bambusz lámpa
2 pengő 1937
fiókos tároló
vászonruha
borostyán medálok
viktória csésze
aranyozott falikar
rolex falióra
mid century bútor
5 fillér 1948
zsolnay kaspó nagy
hollóházi ibolya
választás
orosz fém
csokoládépapír
faragó miklós hollóházi
lüszter mázas
royal albert old country
ráspoly
király szobor
hollóházi tea
király józsef
pad ülőke