herendi apponyi étkészlet (12 tétel)
Feltöltve: 2024. ápr. 05. 18:12
2.299.000 HUF
6,336.83 USD
HERENDI, LILA APPONYI 6 SZEMÉLYES DESSZERT SZETT (517;495), KÉZZEL FESTETT PORCELÁN, HIBÁTLAN (J371)
140.000 HUF
385.89 USD
Feltöltve: 2024. márc. 03. 19:49
65.000 HUF
179.16 USD
Herendi porcelán, Apponyi mintás, 6 személyes, 56db-os, hiánytalan, sérülésmentes, szép állapotban.
Herendi porcelán, Apponyi mintás, 6 személyes 56db
599.990 HUF
1,653.78 USD
Feltöltve: 2024. febr. 06. 09:37
52.000 HUF
143.33 USD
Feltöltve: 2023. nov. 28. 19:26
112.000 HUF
308.71 USD
Feltöltve: 2023. nov. 28. 16:34
79.000 HUF
217.75 USD
Feltöltve: 2023. nov. 03. 15:18
299.000 HUF
824.15 USD
alföldi korsó
franck
kitüntetés ezüst
bmf
fedél
gonda margit
100 schilling
retro karóra
arany beszúrós fülbevaló
szenteltvíz tartó
rendfokozatok
thangka
balatoni táj
parány peti
arany 14k fülbevaló
nagybőgő
rézvasaló
herendi lovát fékező
copf asztal
bőrcipő
vászon terítő
fogpiszkáló
kpm porcelán
royal dux mókus
tiszalök