herendi (2 tétel)
imádságoskönyv
5000 forint
alberth ferenc
viktória mintás
szinte gábor
hikádi
1000 korona 1920
bazán
bíró konrád
ecetes
automata
szecessziós porcelán
litográfia
hollóházi csárdáskirálynő
kádár béla
koszkol jenő
műhelylámpa
kmetty jános
porcelán cica
rugós
szalon
parasztbútor
angol szekrény
aranyozott váza
fürge ujjak