hollóházi nagy váza (33 tétel)
Feltöltve: 2024. máj. 07. 08:48
7.990 HUF
22.49 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 17. 09:55
22.000 HUF
61.93 USD
Feltöltve: 2024. márc. 18. 09:52
33.000 HUF
92.90 USD
Feltöltve: 2024. márc. 02. 08:54
8.000 HUF
22.52 USD
Feltöltve: 2024. jan. 21. 08:31
6.900 HUF
19.42 USD
Feltöltve: 2024. jan. 16. 10:03
10.640 HUF
29.95 USD
Hollóházi kézi festésű nagy füles váza, jelzett, ép, 29 cm magas aljának átm. 9,5 cm, nyílása 11 cm.
11.000 HUF
30.97 USD
Feltöltve: 2023. nov. 04. 12:00
24.900 HUF
70.10 USD
Feltöltve: 2023. okt. 09. 08:28
12.000 HUF
33.78 USD
Feltöltve: 2023. aug. 31. 13:53
19.900 HUF
56.02 USD
Feltöltve: 2023. jún. 30. 21:29
7.000 HUF
19.71 USD
Feltöltve: 2023. máj. 30. 20:22
7.000 HUF
19.71 USD
tápai lajos
fossil női
lógó fülbevaló
herendi magyaros
mennyezeti csillár
diótörő katona
porcelán figura retro
retro bőrtáska
aquincum női akt
1776
renner kálmán
antik pénztárgép
lenkey zoltán
orfeum
porcelán orrszarvú
zsolnay kaspó orchideás
szandál 38
lenvászon ing
fischer i
200 forint 2009
medál szűz
figurális gyertyatartó
hollóházi erika tányér
ezüst 5márka
férfi szobor